XIII Cegłowski Festiwal Rockowy

Już 18 czerwca (sobota) o godzinie 18:00, niezmiennie na Targowisku Gminnym im. Janusza Adamiaka w Cegłowie, odbędzie się XIII Cegłowski Festiwal Rockowy.

Na scenie w tym roku zagrają:

Sweter został zapowiedziany pierwszym zespołem na XIII Cegłowskim Festiwalu Rockowym!

Sweter to połączenie muzycznej energii wprost z Warszawy, Mińska Mazowieckiego i Zielonki. Zespół nie boi się prostego rockowego grania, czystej piosenkowości, ale też psychodelii, hałasu i nieskrępowanego żadnymi ograniczeniami podejścia do tworzenia muzyki. Grają razem od 2020 roku.

Zespół tworzą: Daniel Szczeblewski (gitara i wokal), Marcin Kosiorkiewicz (gitara), Maciek Dawidowski (bas) i Dariusz Gosk (perkusja).

Kolejnym zespołem, który wystąpi na XIII Cegłowskim Festiwalu Rockowym jest zespół Brickville Orkiestra!

Skład zespołu, w którym znajdziecie legendy Cegłowskiej sceny muzycznej, został stworzony specjalnie na nasz festiwal.

Brickville Orkiestra miksują różne gatunki muzyczne. Podczas ich koncertu będziecie mogli usłyszeć zarówno klasyki polskich zespołów rockowych, jak i utwory legendarnych zespołów znanych z Cegłowskich klubów, takich jak Buckleys, Formacja Selfie, czy The Brickvillers.

Meek, Oh Why? headlinerem tegorocznego Festiwalu Rockowego!

Ponad 1,000,000 odtworzeń ostatniej płyty „Offline” na Spotify, miliony wyświetleń teledysków na YouTube, tysiące fanów na koncertach.

Przed państwem headliner XIII Cegłowskiego Festiwalu Rockowego – Meek, Oh Why?

Meek, Oh Why? to pięcioosobowa grupa muzyczna, której liderem i wokalistą jest Mikołaj Kubicki. Twórczość zespołu nie wpisuje się w żadne istniejące schematy – zawiera elementy zarówno muzyki elektronicznej, hip-hopowej, jak i mocno wyczuwalne jazzowe brzmienia, a to wszystko doprawione jest rapowanym, ciepłym wokalem.

Artyści z lekkością lawirują między gatunkami muzycznymi, a ich teksty przepełnione są oryginalnymi i błyskotliwymi metaforami. Meek, Oh Why? podczas koncertów funduje publiczności niezapomniane doznania muzyczne, które na długo pozostają w pamięci.